تاریخچه شرکت پامیر کولا

مختصری درباره کارکردهای شرکت در سالهای اخیر در زمینه تولید داخلی

شرکت صنعتی پامیرکولا در سال ۱۳۸۳ پس از گرفتن جواز قانونی و ثبت در محکمه تجاری و تصدیق نامه وزارت صحت عامه کشور با هدف خودکفایی در قسمت تولید نوشیدنی های غیر الکلی در سطح کشور، با وارد نمودن تجهیزات و دانش فنی از کشورهای اروپایی در زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع درقسمت شهرک صنعتی ولایت هرات فعالیت خویش را آغاز نمود.
در سال ۱۳۸۴ بعلاوه تولید نوشابه های غیر الکلی ،خطوط جدید تولید اب معدنی را نیز راه اندازی و پس از تولید به بازار عرضه نمود.
در همين راستا و در جهت كارآفريني پایدار در این بخش در سالهای ۱۳۸۵ الی ۱۳۹۰ شرکت طرح ساخت واحد های جدید تولیدی را که از ابتدای سال ۱۳۸۳ در دستور کار خود قرار داده بود ایجاد نمود. در این طرح های جدید با استراتژی توسعه محصولات در زمینی به مساحت ۲۰۰۰۰ مترمربع واحد های تولیدی( انواع و اقسام آب میوه پاکتی و بوتلی در سایزهای مختلف ،آب میوه های گاز دار بوتلی،نوشیدنی های انرژی زا،آب لیمو های طبیعی ،انواع آب میوه های طبیعی انبه،اقسام مختلف بیسکویت ،کیک و کلوچه) در چندین طعم و بسته بندی های مختلف احداث و به تولیدات شرکت افزوده شد.
از انجایی که این شرکت مجهز به پیشرفته ترین امکانات آزمایشگاهی جهت آزمایش مواد اولیه ، محصول در حال ساخت و محصول نهایی می باشد که سلامت بسته های تولید شده را تضمین مینماید که این خود از ویژگیهای خاص این مجموعه تولیدی می باشد ،در ظرف چند سال اخیر این شرکت موفق گردید اقلام تولیدی خویش را تا سقف ۴۰ نوع مواد غذایی و نوشیدنی افزایش دهد تا در سطح کشور یگانه شرکت تولیدی باشد که در ظرف چند سال توانسته جایگاه شایسته ای را در بازار از آن خود نماید.

اهداف و رویکرد شرکت

آنچه که برای کسب آن تلاش می کنیم …

شرکت صنعتی پامیر کولا با پیشینه طولانی در صنعت غذایی کشور همواره کوشیده تا با هدف ارتقاء سطح سلامت جامعه و بکارگیری از تکنولوژی روز دنیا و دستگاههای پیشرفته در زمینه تولید و بسته بندی و آزمایشگاه های مجهز از لحاظ کنترل کیفی با استانداردهای جهانی و بهره گیری از متخصصین مجرب، کار آزموده و آخرین دستاورد های علمی با توجه به دانش نوین و انجام کلیه آزمایشات لازم ،که قبل و بعد از بسته بندی بر روی محصولات بصورت مستمر صورت می گیرد که کیفیت روز افزون محصولات خود و جلب رضایت مشتری را سر لوحه امور خود قرارداده و تلاش همه جانبه ای را در جهت رسیدن به هدف اصلی که همانا ارتقاء سطح سلامت جامعه می باشد را از تولید تا توزیع تضمین می نماید.
مدیریت شرکت صنعتی پامیرکولا این دو شعار که کیفیت مسیر ماست نه مقصد ما و همواره حق با مشتری است، خط مشی کیفیت و ايمني خود را با اطمینان از جلب رضایت مشتری با برآورده سازی کیفیت مطلوب و تاثیر گذار بر زندگی مشتری قرار داده است.
برای این منظور اهداف زیر مد نظر قرار دارد.

  1. عرضه محصول قابل رقابت در بازار داخلي و خارجي.
  2. صادرات محصول به كشور هاي مختلف.
  3. حضور سالانه در نمايشگاههاي خارجي و داخلی.
  4. توليد محصولاتي كه از طرف مشتري پيشنهاد مي گردد، درصورتي كه از نظر اقتصادي به صرفه باشد.
  5. رعايت نكات بهداشتي وكنترل مداوم در توليد، كاركنان و محصولات توليدي.
  6. نظر خواهي مستمر از مشتريان و ارزيابي اين نظرات براي بهبود مستمر.
  7. حفظ كيفيت محصولات مطابق با الزامات قانوني، ملي و مشتري.
  8. ايجاد بستر مناسب جهت ارائه نقطه نظرات بهداشتي در خطوط توليد توسط مسئولين و اپراتور هاي توليد.
  9. پیاده سازی و حفظ سیستم مدیریت کیفیت.
  10. حمایت و همكاري با مؤسسات علمي و پروژه هاي تحقيقاتي

مدیریت شرکت صنعتی پامیر کولا ، با التزام به موارد فوق کلیه کادر شرکت را موظف به پایبندی به موارد و اهداف عالیه فوق نموده است. اهميت به نظرات مشتري جزء مهمترين برنامه هاي اين شركت است به نحوي كه مایان هميشه منتظر پيشنهادات و انتقادات مشتريانش مي باشیم.